Clerigos Charming Apartments By Hosty

Clerigos Charming Apartments By Hosty Porto liggen op slechts 800 meter van het treinstation São Bento en op 5 minuten wandelen van de Rua das Flores. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.

Gasten die verblijven in dit appartement kunnen genieten van het gemak van een haardroger en badlakens in de badkamer. Er is ook een inloopdouche.

Geniet van een complete keuken in Clerigos Charming Apartments By Hosty met een waterkoker, een koelkast en een oven voor uw gemak.

Het appartement is binnen 10 minuten wandelafstand van de Livraria Lello & Irmão en niet ver van Zona Ribeirinha gelegen. Dankzij de centrale locatie van Clerigos Charming Apartments By Hosty ligt de Kathedraal van Porto op 400 meter ervandaan. Het appartement is binnen 3 km van Estádio do Dragão genesteld. De accommodatie is binnen een paar straten van het kabelbaanstation Teleferico de Gaia.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Clerigos Charming Apartments By Hosty
Authentic Porto Suites
Mobiele prijsaanbieding

Authentic Porto Suites

8.9
Fantastisch 324 beoordelingen
39 m van de accommodatie
USD 71 USD 64
per nacht
Clerigos Loft By Hosty
Mobiele prijsaanbieding

Clerigos Loft By Hosty

8.8
Fantastisch 35 beoordelingen
93 m van de accommodatie
USD 207 USD 186
per nacht
The Clerigos 46
Mobiele prijsaanbieding

The Clerigos 46

9.4
Schitterend 256 beoordelingen
94 m van de accommodatie
USD 143 USD 129
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer75345/AL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Clerigos Charming Apartments By Hosty gelegen?
      Clerigos Charming Apartments By Hosty is in de Ribeira wijk van Porto gesitueerd, op 10 minuten loopafstand van Zona Ribeirinha.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Clerigos Charming Apartments By Hosty?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Porto een bezoek brengt aan Zona Ribeirinha (800 m) en Estádio do Dragão op afstand van 3 km van Clerigos Charming Apartments By Hosty.
    • Hoeveel kost het om bij Clerigos Charming Apartments By Hosty te verblijven?
      Een overnachting in Clerigos Charming Apartments By Hosty kost €158.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Raiz en A Sandeira restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Clerigos Charming Apartments By Hosty internetverbinding?
      Ja, Clerigos Charming Apartments By Hosty biedt wifi.
    • Is er een keuken in Clerigos Charming Apartments By Hosty?
      Bij Clerigos Charming Apartments By Hosty kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Clerigos Charming Apartments By Hosty

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten